High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   HTC Vive - za kilka dni ruszą zamówienia. Premiera w kwietniu

Gadżety

rss

HTC Vive - za kilka dni ruszą zamówienia. Premiera w kwietniu

2016.02.25//  J. Kruczek
HTC Vive zostało pokazane w finalnej wersji podczas targów MWC. Gogle wirtualnej rzeczywistości zapowiadają się naprawdę interesująco chociaż cena 799 dolarów może zniechęcić sporą część użytkowników.
Mimo to warto zwrócić uwagę na produkt tajwańskiego producenta. Podczas zakończonej niedawno imprezy zapowiedziano, że sprzedaż przedpremierowa ruszy 29 lutego, ale realizacja dostaw nastąpi dopiero 1 kwietnia. Wtedy też HTC Vive zadebiutuje w regularnej sprzedaży.
HTC Vive
HTC Vive HTC Vive
HTC Vive

HTC Vive będą dostępne w zestawie z dwoma kontrolerami bezprzewodowymi, co ma częściowo uzasadnić wyższą cenę od konkurencji. Producent zapewnia też, że przygotował bardzo obszerne zaplecze programowe. Pojawią się między innymi takie funkcje jak możliwość prowadzenia rozmów telefonicznych czy nanoszenia zmian w aplikacjach z telefonu.
Zobacz także: Nokia Ozo - fińska kamera VR »Zamawiając gogle przedpremierowo dostaniemy dwie gry. Oprócz tego HTC Vive ma w dniu startu wspierać 40 różnych aplikacji powstałych z myślą o wirtualnej rzeczywistości. Z pewnością nowy gadżet zapowiada się ciekawie, ale pozostaje pytanie, czy na wstępie nie będzie zbyt drogi.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
HTC Vive - za kilka dni ruszą zamówienia. Premiera w kwietniu

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   HTC Vive - za kilka dni ruszą zamówienia. Premiera w kwietniu