High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Hama EMW-500 - tania myszka o ergonomicznym kształcie

Komputery i konsole

rss

Hama EMW-500 - tania myszka o ergonomicznym kształcie

2018.10.30//  J. Kruczek
Hama EMW-500 jest przedstawicielem ergonomicznych myszy pozwalających na naturalne ułożenie dłoni. Choć wszyscy jesteśmy przyzwyczajeni do klasycznych myszek, to jednak taki niecodzienny kształt zapewnia zdrowszą pozycję.
Zobacz także: CALADO Silent - mysz gwarantująca ciszę »Hama EMW-500 gwarantuje znacznie mniejsze meczenie i zdrowszą pozycję. Jednak przyzwyczajenie się do takiej konstrukcji będzie wymagało nieco czasu. Nowa myszka pracuje w oparciu o sensor z regulacją czułości do 1800 dpi. Oprócz klasycznych przycisków i rolki w obudowie umieszczono jeszcze dwa dodatkowe przyciski.
Hama EMW-500
Hama EMW-500 Hama EMW-500
Hama EMW-500


Zobacz także: Razer Lancehead - profesjonalna bezprzewodowa mysz gamingowa »Myszka jest bezprzewodowa, co dodatkowo zwiększa komfort pracy. Co ciekawe Hama EMW-500 mimo swojej oryginalnej konstrukcji nie jest drogim sprzętem. Producent udowadnia, że gryzonie dające o zdrowie nie muszą rujnować portfela i wycenił model Hama EMW-500 na zaledwie 79 złotych. Za taką cenę warto spróbować jak się spisuje ta mysz. Efekty powinny być pozytywne.

Hama EMW-500
Hama EMW-500
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Sony A6400 - debiut szybkiego bezlusterkowcaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Hama EMW-500 - tania myszka o ergonomicznym kształcie

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Hama EMW-500 - tania myszka o ergonomicznym kształcie