High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Hama Maxi - stylowa podkładka chłodząca za rozsądną cenę

Komputery i konsole

rss

Hama Maxi - stylowa podkładka chłodząca za rozsądną cenę

2011.03.11//  J. Kruczek
Podstawki chłodzące do laptopów są bardzo ważnym gadżetem umożliwiającym wygodną pracę. Rynek jest zasypany różnymi konstrukcjami, z których tylko nieliczne zasługują na uwagę. Jedną z nich jest Hama Maxi.
Zobacz także: Razer Ferox - bezprzewodowe głośniki komputerowe dla graczy »Hama Maxi posiada ciekawy design i niewygórowaną cenę. Najbardziej charakterystycznym elementem podstawki jest błękitny wentylator o średnicy 22 centymetrów. Dzięki dużym rozmiarom wentylator zapewnia dobre chłodzenie przy niewielkiej prędkości obrotów. W efekcie napędzany przez USB wiatrak generuje zaledwie 18dB hałasu. Pozwoli to na przyjemną pracę beż denerwującego szumu dochodzącego spod laptopa.
Hama Maxi Hama Maxi...
Hama Maxi ... pozwoli na długą i przyjemną...
Hama Maxi ...pracę z twoim laptopem


Zobacz także: Microsoft LifeCam HD-6000 - kamera internetowa HD do laptopów »Producent zadbał, aby instalacja urządzenia była automatyczna i nie wymagała dodatkowego oprogramowania. Wystarczy umieścić laptopa na podstawce i wpiąć przewód USB do wtyczki w laptopie. Hama Maxi pozwala na pracę z urządzeniami o przekątnych ekrany 10,2 - 17,3 cala. Podstawka o wymiarach 29x4x30mm pozwala na ustawienie laptopa pod kątem, a waga 550g pozwoli na swobodne przenoszenie gadżetu. Producent objął urządzenie dwuletnią gwarancją. Dużym atutem jest cena. Elegancka Hama Maxi kosztuje zaledwie 79,90 złotych, dzięki czemu jest bardzo atrakcyjnym gadżetem.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Hama Maxi - stylowa podkładka chłodząca za rozsądną cenę

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Hama Maxi - stylowa podkładka chłodząca za rozsądną cenę