High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Hama Soundcup-D - dwa głośniki Bluetooth w jednej konstrukcji

Audio-Video

rss

Hama Soundcup-D - dwa głośniki Bluetooth w jednej konstrukcji

2019.09.14//  J. Kruczek
Niewielkie głośniki bezprzewodowe to najczęściej modele mono. Hama Soundcup-D wyróżnia się na tym polu oferując system stereo. To za sprawą konstrukcji pozwalającej podzielić głośnik na dwie współpracujące części.
Hama Soundcup-D składa się w zasadzie z dwóch głośników. Moduły mogą pracować jako zestaw stereo bądź jako całkowicie niezależne głośniki. Każdy z głośników cechuje się mocą 10 W i jak zapewnia producent zapewniają one świetne brzmienie.
Hama Soundcup-D
Hama Soundcup-D Hama Soundcup-D
Hama Soundcup-D

Jedno ładowanie ma pozwolić na 6 godzin pracy. Hama Soundcup-D cechuje się wodoszczelnością spełniającą normę IPX7. Oznacza to, że głośnik może przebywać na głębokości 1 metra przez 30 minut. Nowy głośnik łączy się ze źródłami dźwięku za pośrednictwem modułów Bluetooth. Każdy element posiada własny moduł łączności.
Zobacz także: Sony pokazało nowy głośnik i słuchawki z serii Extra Bass »Hama Soundcup-D to ciekawa propozycja mająca trafić do polskich sklepów w trzecim kwartale bieżącego roku. Głośnik na zachodzie został wyceniony na 79,90 euro.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Hama Soundcup-D - dwa głośniki Bluetooth w jednej konstrukcji

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Hama Soundcup-D - dwa głośniki Bluetooth w jednej konstrukcji