High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Hammerhead HMR989 - niezwykły pecet dla fanów moddingu

Komputery i konsole

rss

Hammerhead HMR989 - niezwykły pecet dla fanów moddingu

2011.01.25//  J. Kruczek
Modowane obudowy często wzbudzają zachwyt swoim designem i możliwościami. Jedną z bardziej wyjątkowych konstrukcji jest Hammerhead HMR989, która w połączeniu z podzespołami przygotowanymi przez DARWINmachine tworzy wyjątkowego peceta.
Zobacz także: Moneaul Play Ball PC - futurystyczny komputer zamknięty w kuli »Patrząc na projekt Hammerhead HMR989 nie można się oprzeć wrażeniu, że obudowa została wzorowana na stylistyce samochodów eksponujących wszystkie podzespoły mechaniczne. Wrażenie to jest, jak najbardziej słuszne, ponieważ konstrukcję zaprojektował Matthew Kim, designer i inżynier znany z tuningu samochodów. Co ważne obudowy zostały wykonane ręcznie w limitowanej ilości dla każdej serii.
Hammerhead HMR989 Hammerhead HMR989
Hammerhead HMR989 Hammerhead HMR989
Hammerhead HMR989 Hammerhead HMR989

Użytkownicy Hammerhead HMR989 mogą dowolnie aranżować wygląd obudowy, dzięki panelom z przezroczystej ekożywicy przymocowanym do aluminiowej ramy. Otwarta konstrukcja zapewnia optymalne chłodzenie komputera i nie wymaga stosowania dodatkowych wentylatorów. Hammerhead HMR989 jest dostępna z procesorem Intel Core i7-860 współpracującym z 4GB pamięci RAM. Na przechowywanie danych przeznaczono dysk SSD o pojemności 40GB oraz tradycyjnego wyjmowanego twardziela o pojemności 640GB. Za oprawę graficzną odpowiada karta grafiki ASUS GeForce ENGTX460.
Zobacz także: Nvidia ION Cube PC - kosmiczna obudowa »Komputer jest sprzedawany z systemem Windows 7 Home Premium. Producent niezwykłego peceta rozprowadził już wszystkie egzemplarze z serii 01 i 02, a już niedługo zacznie się sprzedaż modeli z serii 03 i 04. Wszystkie zestawy różnią się od siebie delikatnymi zabiegami stylistycznymi. Koszt Hammerhead HMR989 to około 2900 dolarów.

Hammerhead HMR989 Hammerhead HMR989
Hammerhead HMR989 Hammerhead HMR989
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Hammerhead HMR989 - niezwykły pecet dla fanów moddingu

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale Kultura

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Hammerhead HMR989 - niezwykły pecet dla fanów moddingu