High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Hannspree SJ - nowa seria telewizorów z systemem kontroli dostępu

Audio-Video

rss

Hannspree SJ - nowa seria telewizorów z systemem kontroli dostępu

2010.07.12//  J. Kruczek
Firma Hannspree zaprezentowała nowe telewizory z serii SJ, które cechują się nie tylko dobrymi parametrami technicznymi, ale przede wszystkim dają spore możliwości zarządzania urządzeniami. Specjalny moduł kontroli pozwoli na ograniczenie dostępu osób trzecich do ustawień telewizora.
Zobacz także: Mitsubishi prezentuje 82-calowe telewizory 3D »Nowe telewizory Hannspree SJ są kierowane przede wszystkim do osób wystawiających sprzęt RTV na publiczny pokaz. Posiadacze pubów, hoteli czy organizatorzy wystaw mogą teraz spokojnie wystawić telewizor bez obaw, ze ktoś zmieni jego parametry. Nowy system kontroli może też się sprawdzić w domu, jeżeli nie chcemy, aby przy telewizorze grzebało ciekawskie dziecko bądź wredna teściowa.
Hannspree SJ Hannspree SJ
Hannspree SJ Hannspree SJ
Hannspree SJ Hannspree SJ

Hannspree SJ oferują rozmiary od 19 do 42 cali i obsługę obrazu w jakości HD. Najważniejsze są jednak opcje kontroli dostępu, które pozwalają między innymi na ograniczenie dostępu do poszczególnych funkcji telewizora czy opcji konfiguracyjnych. Użytkownik może ustawić maksymalny poziom głośności czy wybrać programy, do których będą miały dostęp osoby trzecie. Telewizory posiadają też rozbudowaną blokadę rodzicielską.
Zobacz także: Telewizory Samsung LED 7000 i 8000 z aplikacją Skype »Telewizory Hannspree SJ wyposażono w specjalne filtry poprawiające jakość obrazu i nasycenie kolorów. Dodatkowo funkcja X-Celerate przyspiesza działanie komórek matrycy, eliminując tym samym efekt smużenia. Natomiast X-Contrast poprawia widoczność zacierających się ciemnych i jasnych detali. Telewizory z serii Hannspree SJ są już sukcesywnie wprowadzane do sprzedaży i można je nabyć między innymi na stronie producenta.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Hannspree SJ - nowa seria telewizorów z systemem kontroli dostępu

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

  • Święta to czas prezentów. Jeśli mamy w domu fana sportu, nie tylko piłki, to warto pomyśleć o...


Do góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Hannspree SJ - nowa seria telewizorów z systemem kontroli dostępu