High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Hannspree zapowiedziało trzy nowe tablety na platformie Nvidia Tegra 2

Telefony

rss

Hannspree zapowiedziało trzy nowe tablety na platformie Nvidia Tegra 2

2011.04.18//  J. Kruczek
Firma Hannspree postanowiła przypuścić solidny atak na rynek tabletów internetowych. Producent zapowiedział nie jeden a trzy nowe urządzenia, które będą w sobie łączyły przyzwoitą specyfikację i przystępną cenę. Producent planuje, co kwartał wypuszczać kolejną wersję tabletu.
Zobacz także: Packard Bell Liberty Tab - klon Acera Iconia Tab za mniejsze pieniądze »Rynkiem trzęsie ciągle Apple, ale konstrukcje oparte o system Android prezentują się co raz lepiej i często oferują większe możliwości. Nowe tablety od Hannspree będą dostępne pod nazwami SN10T1, SN10T2 oraz SN10T3. Urządzenia będą oferowały takie same ekrany o przekątnej 10,1 cala i rozdzielczości 1024x600 pikseli. Sercem tabletów zostanie platforma Nvidia Tegra 2, a za łączność będą odpowiadały moduły WiFi i Bluetooth. Nie wiadomo na razie, jak wygląda sprawa wersji z modułami 3G.
Hannspree Hannspad Hannspree Hannspad
Hannspree Hannspad Hannspree Hannspad
Hannspree Hannspad Hannspree Hannspad


Zobacz także: Motorola Xoom w wersji 16GB! Producent próbuje ratować sprzedaż »Poszczególne modele będą się różniły wyposażeniem i systemem operacyjnym. Zgodnie z zapowiedzią model SN10T1 zostanie wyposażony w 16GB pamięci wewnętrznej i system Android 2.2. Ten sam system będzie posiadał model SN10T2, ale pamięć zostanie ograniczona do 8GB. Tablety będą oferowane kolejno za 349 i 299 euro. Najdroższy model to SN10T3, który pracuje na systemie Google Android 3.0 i oferuje 16GB pamięci wewnętrznej. Jego cenę ustalono na poziomie 449 euro. Pierwszy z model zadebiutuje już w tym kwartale i będzie dość ciekawą propozycją.

Hannspree Hannspad Hannspree Hannspad
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Hannspree zapowiedziało trzy nowe tablety na platformie Nvidia Tegra 2

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Hannspree zapowiedziało trzy nowe tablety na platformie Nvidia Tegra 2