High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Hansen Audio The Prince V2 - ekskluzywne kolumny za 120 tysięcy złotych

Audio-Video

rss

Hansen Audio The Prince V2 - ekskluzywne kolumny za 120 tysięcy złotych

2011.05.11//  J. Kruczek
Firma Hansen Audio wprowadziła na rynek nowe ekskluzywne kolumny, które są kierowane do bardzo wymagających użytkowników. The Prince V2 zostały tak skonstruowane, aby zapewnić najwyższą jakość dźwięku w każdym pomieszczeniu. Oczywiście za wysoką jakością idzie cena wynosząca 120 tysięcy złotych.
Zobacz także: Response D38 RIBBON - ProAc zaprezentowało nowe kolumny dla audiofili »W kolumnach The Prince V2 znajdziemy trzy głośniki: niskotonowy, średniotonowy i wysokotonowy. Ten pierwszy głośnik umieszczono w dolnej wysuniętej części kolumny, zaś pozostałe dwa umieszczono w górnej części. Takie rozmieszczenie zostało specjalnie opracowane dla osiągnięcia, jak najlepszej akustyki w każdym pomieszczeniu. Każda z kolumn waży 85kg, co pozwala na wyeliminowanie niepożądanych drgań zakłócających dźwięk.
Hansen Audio The Prince V2 Hansen Audio The Prince V2
Hansen Audio The Prince V2 Hansen Audio The Prince V2
Hansen Audio The Prince V2 Hansen Audio The Prince V2


Zobacz także: Avantgarde Trio Classico - eleganckie głośniki za 190 tysięcy dolarów »Producent zapewnia, że skuteczność zestawu wynosi 87 dB. Przy projektowaniu The Prince V2 zastosowano najnowsze istniejące technologie, które dbają o wysoką jakość. Między innymi znajdziemy na pokładzie system Sound Wave Deformation Prevention, który zapobiega powstawaniu zniekształceń na falach dźwięku. Pasmo przenoszenia nowych kolumn wynosi 23Hz-23000Hz. Kolumny są dedykowane dla osób, które nie znają granic finansowych w dążeniu do budowy idealnego zestawu audio.
Hansen Audio The Prince V2 Hansen Audio The Prince V2
Hansen Audio The Prince V2 Hansen Audio The Prince V2
Hansen Audio The Prince V2 Hansen Audio The Prince V2

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Hansen Audio The Prince V2 - ekskluzywne kolumny za 120 tysięcy złotych
 / 
Komentarze do: Hansen Audio The Prince V2 - ekskluzywne...
Lord pisze:

dla mnie HANSEN jest pudłowaty choć dźwięk ok.-ale totalnie nieciekawy kształtem. NAJCUDNIEJSZE bezwzględnie kolumny jakie widziałem i z żoną to kolumny ZETA ZERO odjazdowe pod każdym względem biją na łeb chyba całą światową konkurencję swym niesamowitym designem jaką poznaliśmy szukając coś na prawde z górnej półki do naszej chatki od roku. A od czasu gdy je posłuchaliśmy raz w Wrocku wiemy że to jest najwyższa wersja staffu do domu nie tylko z wyglądu. Nie mają chyba konkurencji jeśli sie jest wymagającym i ma sie czułe ucho. tak ze tu juz sobie wyrobilsmy opinię i niebawem szykujemy zakup tych cudnych kolumn jak to sie one nazywają "Venus". NO i 3 razy tańsze niż ten HAnsen, nie dosyć zatem ze piękniejsze miliard razy i dźwiek bezkonkurencyjny to i tańsze i to mocno. To jest to co lubię, bo nie lubie przepłacać!! Jak sie wytarguje to bede mial za 30% ceny Hansena coś o niebo LEPSZE od niego!!!! zatem stawiam bez dyskusji na Zeta Zero kolumny - to mój i żony typ . Lord is cool

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

  • Święta to czas prezentów. Jeśli mamy w domu fana sportu, nie tylko piłki, to warto pomyśleć o...

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Hansen Audio The Prince V2 - ekskluzywne kolumny za 120 tysięcy złotych