High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Harman Kardon BDS 330 - zaawansowany system audio z odtwarzaczem Blu-ray 3D

Audio-Video

rss

Harman Kardon BDS 330 - zaawansowany system audio z odtwarzaczem Blu-ray 3D

2013.05.04//  J. Kruczek
Harman Kardon BDS 330 jest nowym zestawem 2.1, który za pomocą dwóch głośników i subwoofera tworzy przestrzeń dźwiękową naśladującą systemy 5.1. Producent postawił na nowoczesne podzespoły zapewniające wysoką jakość dźwięku. Zgodnie z zapewnieniami z dźwięku powinni być zadowoleni najbardziej wymagający użytkownicy.
Zobacz także: Samsung HT-ES8200 - efektowny i efektywny zestaw kina domowego »System cechuje się mocą 65 W i pasmem przenoszenia wynoszącym 20 Hz - 20 kHz. Harman Kardon BDS 330 składa się z dwóch głośników satelitarnych oraz subwoofera. Zestaw ma pełnić rolę kina domowego, dlatego w jego skład wchodzi także odtwarzacz Blu-ray 3D. Pozwala on na odtwarzanie filmów w jakości Full HD i obsługuje wszystkie formaty płyt CD, DVD i Blu-ray.
Harman Kardon BDS 330
Harman Kardon BDS 330 Harman Kardon BDS 330
Harman Kardon BDS 330


Zobacz także: Bose Video Wave II - telewizor z solidnym zintegrowanym zestawem audio »Port USB pozwala na odtwarzanie muzyki i multimediów bezpośrednio z pamięci i urządzeń mobilnych. Producent zadbał też o trzy porty HDMI oraz trzy cyfrowe i dwa analogowe wejścia audio. To pozwala na podłączanie do systemu kolejnych komponentów. Harman Kardon BDS 330 może też współpracować z dodatkową stacją dokującą dla produktów firmy Apple. Nowy system audio może pełnić rolę domowego centrum rozrywki. Sprzęt jest już dostępny na rynku za cenę 3799 złotych.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Harman Kardon BDS 330 - zaawansowany system audio z odtwarzaczem Blu-ray 3D

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Harman Kardon BDS 330 - zaawansowany system audio z odtwarzaczem Blu-ray 3D