High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Harman Kardon Nova - głośniki w oryginalnej obudowie

Audio-Video

rss

Harman Kardon Nova - głośniki w oryginalnej obudowie

2014.02.11//  J. Kruczek
Harman Kardon Nova uzupełniają ofertę głośników bezprzewodowych cenionego producenta. Tym razem marka zaprezentowała system 2.0 przyciągający uwagę designem oraz możliwościami. Mimo niewielkich gabarytów głośniki mają nas zaskoczyć rewelacyjnym brzmieniem.
Nowy zestaw audio został skonstruowany głównie z myślą o zastosowaniu z komputerami przenośnymi. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie podłączenia głośników do innych sprzętów. Każdy z głośników w zestawie Harman Kardon Nova został wyposażony w parę przetworników. W obudowie skrywa się 63 mm woofer oraz 35 mm tweeter. Są one dodatkowo wspomagane przez pasywne radiatory oraz funkcję Bass Boost.
Harman Kardon Nova
Harman Kardon Nova Harman Kardon Nova
Harman Kardon Nova


Zobacz także: Bose SoundLink III - stylowy głośnik bezprzewodowy z górnej półki »Standardowe złącze 3,5 mm pozwala na podpięcie praktycznie każdego źródła dźwięku. Należy jednak pamiętać, że mamy do czynienia z nowoczesnymi głośnikami, więc przewody nie są potrzebne. Harman Kardon Nova świetnie sobie radzą z bezprzewodowym przesyłem dźwięku za pomocą modułów Bluetooth i NFC. Nowe głośniki wyglądają świetnie i co za tym idzie kosztują odpowiednio. Harman Kardon Nova są dostępne w sprzedaży za cenę 1299 złotych.
Harman Kardon Nova
Harman Kardon Nova Harman Kardon Nova
Harman Kardon Nova
Harman Kardon Nova
Harman Kardon Nova

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Harman Kardon Nova - głośniki w oryginalnej obudowie

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Harman Kardon Nova - głośniki w oryginalnej obudowie