High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Hasselblad Stellar - luksusowy aparat na bazie Sony RX100

Foto

rss

Hasselblad Stellar - luksusowy aparat na bazie Sony RX100

2013.07.26//  J. Kruczek
Hasselblad Stellar to najnowszy owoc współpracy legendarnego producenta z koncernem Sony. Aparat został opakowany w niezwykłą obudowę z najwyższej jakości materiałów i oferuje bardzo dobre możliwości fotograficzne. Te jednak są kopią modelu Sony RX100.
Zobacz także: Leica X Vario - ekskluzywny kompakt debiutuje na rynku »Oznacza to, ze na pokładzie znajdziemy matrycę o rozdzielczości 20 megapikseli i obiektyw o ogniskowych 28-100 milimetrów. Ma się on też cechować jasnością f/1,8-4,9. Pozostałe elementy specyfikacji również pochodzą z japońskiego odpowiednika i na tym polu nie znajdziemy różnic. Głównym wyróżnikiem Hasselblad Stellar będzie jego obudowa.
Hasselblad Stellar
Hasselblad Stellar Hasselblad Stellar
Hasselblad Stellar


Zobacz także: Socialmatic zadebiutuje na rynku pod szyldem Polaroida »Aparat ma być dostępny w kilku wersjach różniących się kolorami, materiałami, czy też gripami. Oczywiście wszystkie elementy obudowy będą wykonane z materiałów ogólnie uznanych za luksusowe i drogie. Nie zdradzono jeszcze dokładnych danych, ani cen. Te ostatnie będą z pewnością bardzo wysokie.
Hasselblad Stellar
Hasselblad Stellar Hasselblad Stellar
Hasselblad Stellar

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Hasselblad Stellar - luksusowy aparat na bazie Sony RX100

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Gry

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Hasselblad Stellar - luksusowy aparat na bazie Sony RX100