High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Hawk Eye chopper RC - latający model z kamerą na pokładzie

Gadżety

rss

Hawk Eye chopper RC - latający model z kamerą na pokładzie

2010.08.02//  J. Kruczek
Hawk Eye chopper RC to niewielki model latający, który posiada zamontowaną kamerę bezprzewodową. Gadżet nie pozwala, co prawda na robienie ujęć w jakości Full HD, ale stanowi ciekawą zabawkę na nudne wakacyjne dni.
Prezentowany gadżet to niestety nie profesjonalne narzędzie szpiegowskie, dlatego jego osiągi nie powalają. Hawk Eye pozwala na nagranie pięciominutowego filmu podczas jednego lotu. Rozdzielczość rejestrowanego obrazu to 320x240 pikseli mimo, to użytkownik może nagrać ciekawy materiał, którego nie wykona zwykłą kamerą.
Hawk Eye chopper RC Hawk Eye chopper RC...
Hawk Eye chopper RC ...pozwala na więcej...
Hawk Eye chopper RC ...niż tradycyjne zabawki latające


Zobacz także: RCX4 Star Stalker - latający model X-Winga z Gwiezdnych Wojen »Urządzenie potrafi też wykonywać zdjęcia w rozdzielczości 640x480 pikseli. Zapisane w urządzeniu materiały można przenieść na komputer za pomocą łącza USB. Sterowanie gadżetem zapewnia dwukanałowy pilot, z pomocą którego kontrolujemy parametry lotu. Hawk Eye chopper RC kosztuje około 65 dolarów. Gadżet nie oferuje wielkich możliwości technicznych, ale z pewnością dostarczy sporej dawki zabawy podczas wypadów w plener.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Hawk Eye chopper RC - latający model z kamerą na pokładzie

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Hawk Eye chopper RC - latający model z kamerą na pokładzie