High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   HeatStick podgrzeje wodę podczas długiej wyprawy

Gadżety

rss

HeatStick podgrzeje wodę podczas długiej wyprawy

2012.06.17//  J. Kruczek
Miłośnicy górskich wypraw i długich spacerów po lesie wiedzą, jak ważne jest dbanie o odpowiednią temperaturę ciała. Pomagają w tym gorące napoje, których jednak brakuje podczas wyprawy. Rozwiązaniem może być rozpalenie ogniska bądź znalezienie czynnego schroniska.
Rozwiązaniem może być też praktyczny gadżet HeatStick. Urządzenie wyglądem przypomina zwykły termos, ale posiada bardzo ważna funkcję. Potrafi szybko podgrzać wodę bez konieczności podpinania do dodatkowego źródła zasilania. Producent zapewnia, że wystarczy 9 sekund do przygotowania gadżetu, który następnie szybko zagrzeje wodę znajdującą się w środku.
HeatStick HeatStick
HeatStick HeatStick
HeatStick HeatStick


Zobacz także: GPS Travelogue - mobilna "czarna skrzynka" dla turystów »Wystarczy do głowicy włożyć nabój z propanem-butanem, a następnie umieścić ją w elemencie z wodą. Wbudowany mechanizm nagrzeje metalowy element, który zagotuje wodę. Zasada działania niezbyt skomplikowana, ale pozwoli na rozgrzanie się podczas wyczerpującej wyprawy. Niestety prezentowany gadżet nie należy do tanich i zainteresowane osoby muszą przygotować 404 dolary. W zamian będą posiadały urządzenie, które pozwoli przetrwać w terenie.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
HeatStick podgrzeje wodę podczas długiej wyprawy

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   HeatStick podgrzeje wodę podczas długiej wyprawy