High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Hegel HD12 - niewielki przetwornik cyfrowo-analogowy z górnej półki

Audio-Video

rss

Hegel HD12 - niewielki przetwornik cyfrowo-analogowy z górnej półki

2014.09.14//  J. Kruczek
Hegel HD12 to najnowsza propozycja w gamie przetworników cyfrowo-analogowych z wbudowanym przedwzmacniaczem. Urządzenie mimo niewielkich gabarytów może posłużyć do budowy wydajnego zestawu audio.
Zobacz także: Yamaha rozbudowuje serię wzmacniaczy A-S »W zestawie z przetwornikiem otrzymamy pilota zdolnego do obsługi wszystkich urządzeń marki. Co więcej pozwala on na przewijanie utworów na playliście komputera. Hegel HD12 posiada cztery wyjścia cyfrowe i jak zapewnia producent może współpracować z każdym amplitunerem i wzmacniaczem na rynku.
Hegel HD12
Hegel HD12 Hegel HD12
Hegel HD12

Hegel HD12 może być podłączony do aktywnych kolumn bądź końcówki mocy. Przetwornik został dopracowany do perfekcji. Złącze USB umożliwia odtwarzanie plików w bezstratnej jakości. Dwa wejścia optyczne i jedno koaksjalne mają oferować taką samą wysoka jakość.
Zobacz także: McIntosh MXA70 - ekskluzywny system audio »Na pokładzie pojawiły się wysokiej jakości wyjścia słuchawkowe, RCA, oraz XLR. Hegel HD12 to sprzęt najwyższej jakości i tak też kosztuje. Za przedwzmacniacz przyjdzie nam zapłacić 4999 złotych, ale jak zapewnia producent nikt nie pożałuje wydanych pieniędzy o ile zalicza się do grupy audiofilskich odbiorców.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Hegel HD12 - niewielki przetwornik cyfrowo-analogowy z górnej półki

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Hegel HD12 - niewielki przetwornik cyfrowo-analogowy z górnej półki