High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Helios - bezprzewodowe słuchawki z panelem słonecznym

Audio-Video

rss

Helios - bezprzewodowe słuchawki z panelem słonecznym

2014.11.27//  J. Kruczek
Słuchawki bezprzewodowe maja sporo plusów. Pod względem możliwości muzycznych nie odbiegają od klasycznych rozwiązań, a do tego oferują spory komfort użytkowania. Niestety problem pojawia się po rozładowaniu akumulatora.
I tutaj z pomocą ma przyjść nowa propozycja z Kickstartera. Grupa Exod zaprezentowała słuchawki Helios. Bezprzewodowy model korzystający z Bluetooth 4.0 może pracować niemal bez przerwy dzięki zamontowaniu baterii słonecznej na pałąku.
Helios
Helios Helios
Helios

Panel słoneczny pozwala na doładowywanie akumulatora. Twórcy twierdzą, że każda godzina na świeżym powietrzu to dodatkowe pół godziny słuchania muzyki. Oczywiście po powrocie do domu naładujemy słuchawki klasycznie przez microUSB. Naładowany akumulator ma wytrzymać około 15 godzin.
Zobacz także: Beats Studio Wireless - drogie słuchawki bezprzewodowe dla audiofili »Helios pozwala na bezprzewodowe strumieniowanie muzyki oraz na podłączenie klasyczne. Gniazdo jack 3,5 mm daje możliwość podpiąć starsze urządzenia z pomocą przewodu. W trakcie zbiórki słuchawki Helios kosztują 100 funtów, a po wejściu do produkcji będą wycenione na 180 funtów. Twórcy potrzebują 50 000 funtów do uruchomienia produkcji.

Helios
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Helios - bezprzewodowe słuchawki z panelem słonecznym

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Helios - bezprzewodowe słuchawki z panelem słonecznym