High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Hi-Sun - ręcznik, który umili plażowanie

Gadżety

rss

Hi-Sun - ręcznik, który umili plażowanie

2010.06.27//  J. Kruczek
Wakacje oficjalnie rozpoczęte, dlatego sporą popularnością cieszą się wakacyjne gadżety. Urządzenia umilające wyjazdy przybierają najróżniejsze formy i oferują całe multum różnych zastosowań. Jednym z ciekawszych gadżetów jest hi-Sun będący plażowym ręcznikiem i stacją dokującą do odtwarzaczy MP3.
Zobacz także: Mu Space Music - odtwarzacz MP3 i przenośne łóżko w jednym »Hi-Sub to duży bawełniany ręcznik o wymiarach 180x80cm, który posiada wbudowane głośniki stereo pozwalające na podpięcie dowolnego odtwarzacza MP3, za pośrednictwem złącza jack 3,5mm. Jak zapewnia producent gadżetu, ręcznik jest kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami generującymi dźwięk, ponieważ działa na zasadzie zwykłego głośnika.
Hi Sun Hi Sun
Hi Sun Hi Sun
Hi Sun Hi Sun


Zobacz także: digiZoid Zo - przenośny subwoofer do odtwarzaczy MP3 »Ręcznik Hi-Sun posiada baterię litowo-jonową ładowaną przez port USB, która pozwala na działanie głośników przez kilka godzin. Gadżety składa się z dwóch części. Niestety część z głośniczkami nie jest wodoodporna i musi być odpinana na czas kontaktu z wodą. Ręcznik jest dostępny w kilku wersjach kolorystycznych: czarnej, niebieskiej, czerwonej oraz różowej. Relaks niestety kosztuje i ręcznik wyceniono na 59 euro. Hi-Sun jest idealnym rozwiązaniem dla melomanów, którzy potrafią długie godziny wygrzewać się na plażach i łąkach.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Hi-Sun - ręcznik, który umili plażowanie

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Hi-Sun - ręcznik, który umili plażowanie