High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Hitachi HZT66 - nowe telewizory Full HD ze Smart TV

Audio-Video

rss

Hitachi HZT66 - nowe telewizory Full HD ze Smart TV

2015.11.30//  J. Kruczek
Hitachi wprowadza na rynek nowe telewizory z serii HZT66. Urządzenia te mają się charakteryzować niską ceną, przyzwoitymi parametrami i sporą funkcjonalnością. Mogą stanowić bardzo ciekawa ofertę dla mniej zamożnych klientów.
Zobacz także: Sony Bravia S85C - zakrzywiony telewizor 4K na horyzoncie »W skład serii Hitachi HZT66 wchodzą dwa modele o przekątnych 42 i 50 cali. W obu przypadkach mamy do czynienia z podświetleniem LED oraz rozdzielczością Full HD. Użytkowników ucieszy fakt, że telewizory wyposażono w funkcje Smart TV, więc zapewnią rozrywkę nie tylko związaną ze stacjami telewizyjnymi.
Hitachi HZT66
Hitachi HZT66 Hitachi HZT66
Hitachi HZT66

Za pomocą telewizora będziemy mogli zarządzać siecią DLNA w domu. Producent pomyślał także o wbudowanym tunerze cyfrowym HD DVB-T2. Pojawiła się także opcja nagrywania materiałów na zewnętrzną pamięć USB. W każdym z modeli znajdziemy po trzy porty HDMI, jedno SCART oraz dwa USB. Nie zabrakło komponentowego wyjścia wideo, cyfrowego wyjścia audio oraz slotu na karty CI+.
Zobacz także: Philips zaprezentował telewizory 4K z Androidem i Ambilight na targach IFA 2014 »Telewizory Hitachi HZT66 powinny się już pojawiać w sklepach. Jak widać ich specyfikacja prezentuje się bardzo dobrze. Jeżeli chodzi o ceny to też nie jest źle. Model 42-calowy wyceniono na 1899 złotych, a większy na 2499 złotych.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Hitachi HZT66 - nowe telewizory Full HD ze Smart TV

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Hitachi HZT66 - nowe telewizory Full HD ze Smart TV