High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Huawei i Google zapowiedziały nowego smartfona z systemem Android 2.2

Telefony

rss

Huawei i Google zapowiedziały nowego smartfona z systemem Android 2.2

2010.08.27//  J. Kruczek
Wycofanie z rynku telefonu Google Nexus One nie oznacza, że twórca systemu Android rezygnuje z uczestnictwa w rynku telekomunikacji. Google wraz z chińskim potentatem telekomunikacyjnym, Huawei, opracowało nowy smartfon obsługujący system Android 2.2.
Zobacz także: Samsung i5500 i i5800 debiutują na polskim rynku »Chiński producent pracował razem z Google nad pełnym wsparciem najnowszej wersji Androida, dzięki czemu użytkownicy otrzymają pełny dostęp do wszystkich aplikacji Google. Telefon ma obsługiwać przesył danych z prędkością 7,2MB/s oraz zaoferuje szerokopasmowy dostęp do sieci. Smartfon będzie mógł być też wykorzystywany jako router dla sieci WiFi.
Huawei z Androdem 2.2 Huawei z Androdem 2.2
Huawei z Androdem 2.2 Huawei z Androdem 2.2
Huawei z Androdem 2.2 Huawei z Androdem 2.2


Zobacz także: Nokia N9 - do sieci wyciekły zdjęcia nowego smartfona »Smartfon Huawei ma być alternatywą dla drogich produktów europejslkich i japońskich producentów, przy tym będzie oferował możliwości zarezerwowane dla nielicznych najdroższych modeli. Póki co ani Huawei, ani Google nie podało szczegółów na temat specyfikacji i ceny. Oficjalan prezentacja nowego modelu ma się odbyć podczas targów elektronicznych IFA w Berlinie, które wystartują 3 września. Wtedy poznamy wszystkie szczegóły telefonu, który ma przebojem wejść na rynek i zagrozić potentatom takim jak Samsung, Nokia, czy Apple.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Huawei i Google zapowiedziały nowego smartfona z systemem Android 2.2

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Huawei i Google zapowiedziały nowego smartfona z systemem Android 2.2