High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Hush - nowoczesne zatyczki do uszu współpracujące ze smartfonem

Gadżety

rss

Hush - nowoczesne zatyczki do uszu współpracujące ze smartfonem

2014.11.25//  J. Kruczek
Mieszkańcy bloków bardzo dobrze wiedzą, jak to jest znosić remont sąsiadów czy też próbować zasnąć podczas gdy zza ścian dobiegają nieprzyjemne hałasy. W takich sytuacjach przydałyby się zatyczki do uszu, ale niestety ich użycie sprawia, że rano nie usłyszymy budzika.
Rozwiązaniem mają być zatyczki Hush. Ciekawy projekt gromadzi właśnie środki na Kickstarterze i już twórcy zebrali znacznie więcej środków niż potrzebowali. Czym są zatyczki Hush? To gadżet pozwalający wyciszyć odgłosy otoczenia, ale równocześnie dopuszczający do użytkownika dźwięki, które powinien usłyszeć.
Hush
Hush Hush
Hush

Hush utrzymują łączność ze smartfonem, dzięki czemu rano usłyszymy budzik. Możemy też wybrać jakie powiadomienia czy sygnały z telefonu chcemy słyszeć. Co więcej w zasypianiu pomogą nam dźwięki odtwarzane ze smartfona. Hush mogą bowiem pracować w formie słuchawek bezprzewodowych.
Zobacz także: .klatz - inteligentna opaska z opcją transformacji w słuchawkę »Same zatyczki gwarantują pełną izolację od dźwięków z zewnątrz. Silikonowo-piankowa konstrukcja zapewnia komfort i wygłuszenie. W trakcie zbiórki Hush zostały wycenione na 115 dolarów. Oprócz samych zatyczek otrzymujemy jednostkę bazową mogącą między innymi pełnić rolę banku energii dla urządzeń mobilnych. Gadżet prezentuje się dość ciekawie.
Hush
Hush Hush
Hush
Hush

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Hush - nowoczesne zatyczki do uszu współpracujące ze smartfonem

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Hush - nowoczesne zatyczki do uszu współpracujące ze smartfonem