High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Klawiatura Ravcore Hybrid - do grania i codziennej pracy

Komputery i konsole

rss

Klawiatura Ravcore Hybrid - do grania i codziennej pracy

2016.09.06//  P. Potocki
Klawiatura Ravcore Hybrid  to połączenie mechanicznej precyzji i wytrzymałości z cichą i przyjemną pracą modeli membranowych. W nowej propozycji firmy Ravcore sekcja QWER ASDF oraz klawisze kierunkowe zostały osadzone na mechanicznych przełącznikach, natomiast pozostała część klawiatury jest membranowa. Stanowi to doskonałe rozwiązanie dla osób, które potrzebują rozwiązania, sprawdzającego się zarówno w grach, jak i na co dzień. Gracze docenią także programowalne klawisze, makra oraz technologię anti-ghosting.

Ravcore Hybrid - klawiatura
Ravcore Hybrid - klawiatura
Mechaniczne przełączniki Kailh Blue w klawiszach kierunkowych oraz sekcji QWER ASDF zapewniają dłuższą żywotność (aż do 10 mln kliknięć) oraz wytrzymałość. Programowalne przyciski oraz estetyczne i łatwe w obsłudze oprogramowanie umożliwiają przypisywanie funkcji do poszczególnych klawiszy oraz ustawianie makr zgodnie z indywidualnymi preferencjami. Dzięki technologii anti-ghosting w klawiaturze Hybrid aż 19 klawiszy może być wciśniętych jednocześnie, a komputer nadal je wszystkie zarejestruje.

Ravcore Hybrid oferuje także wielokolorowe podświetlenie całej klawiatury oraz dodatkowe dla sekcji QWER ASDF i klawiszy kierunkowych. Zapewnia to lepszą czytelność i wygodę korzystania również podczas rozgrywek w ciemności. Hybrid to także ergonomiczny kształt, solidna obudowa z metalowymi elementami i podpórka pod nadgarstek, dzięki którym nawet najdłuższe rozgrywki będą komfortowe.

Klawiatura Ravcore Hybrid jest już dostępna w sprzedaży. Wszystkie produkty Ravcore, po zarejestrowaniu na ravcore.com, objęte są przez 12 miesięcy od daty zakupu rozszerzoną gwarancją door-to-door – wszelkie niedogodności i koszty związane z obsługą serwisową producent bierze na siebie. Wystarczy zgłosić potencjalny problem, a Ravcore zajmie się resztą.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Klawiatura Ravcore Hybrid - do grania i codziennej pracy

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

  • Święta to czas prezentów. Jeśli mamy w domu fana sportu, nie tylko piłki, to warto pomyśleć o...

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Klawiatura Ravcore Hybrid - do grania i codziennej pracy