High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Hykker Funky BT - tani głośnik wkracza na polski rynek

Audio-Video

rss

Hykker Funky BT - tani głośnik wkracza na polski rynek

2017.07.16//  J. Kruczek
Hykker Funky BT jest nowym interesującym głośnikiem Bluetooth, który w dość niskiej cenie zadebiutuje na polskim rynku. A dokładniej nowy model będzie dostępny już od jutra w sieci sklepów Biedronka za jedyne 49,99 złotych.
Zobacz także: Hama Rockman S i L - głośniki dla ludzi pracujących »Hykker Funky BT może się pochwalić mocą 6 W. Głośnik pozwala na bezprzewodowy przesył muzyki ze smartfonów i tabletów. Urządzenie korzysta z modułu Bluetooth. Zadbano także o czytnik kart microSD, co pozwoli zebrać na karcie pamięci ulubione utwory w formacie MP3.
Hykker Funky BT
Hykker Funky BT Hykker Funky BT
Hykker Funky BT


Zobacz także: JBL Flip 4 - nowe wcielenie cenionych głośników »Producent zapewnia o dość wysokiej jakości dźwięku, jak na tak tani sprzęt. Na pokładzie znalazł się akumulator 500 mAh pozwalający na 5 godzin ciągłej pracy. W obudowie znajdziemy złącza USB oraz mini jack 3,5 mm. Warto zwrócić uwagę na ciekawą obudowę z wysokiej jakości plastików. Ta będzie dostępna w kilku kolorach: białym, czarnym, turkusowym, czerwonym oraz żółtym. Głośnik stanowi dość interesującą propozycję.
Hykker Funky BT
Hykker Funky BT
Hykker Funky BT
Hykker Funky BT

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
AOC I1601FWUX - recenzja mobilnego monitoraWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Hykker Funky BT - tani głośnik wkracza na polski rynek

Facebook

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Hykker Funky BT - tani głośnik wkracza na polski rynek