High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   HyperX Alloy FPS - nowa mechaniczna klawiatura gamingowa

Komputery i konsole

rss

HyperX Alloy FPS - nowa mechaniczna klawiatura gamingowa

2016.10.25//  J. Kruczek
HyperX Alloy FPS jest bardzo ciekawą klawiaturą mechaniczną stworzoną z myślą o używaniu w e-sporcie. Sprzęt cechuje się wysoką jakością wykonania oraz obudową ograniczoną do minimalnego kształtu mieszczącego pełnowymiarową klawiaturę.

Nowa klawiatura korzysta z cenionych przełączników Cherry MX Blue. Dzięki umieszczeniu ich na stalowej płycie sprzęt ma się cechować spora wytrzymałością i stabilnością. Na pokładzie znalazła się sekcja numeryczna oraz zestaw klawiszy multimedialnych.
HyperX Alloy FPS
HyperX Alloy FPS HyperX Alloy FPS
HyperX Alloy FPS

HyperX Alloy FPS posiada czerwone podświetlenie. Użytkownik może wybrać jeden z sześciu trybów podświetlenia i jedną z pięciu jasności. W zestawie z klawiaturą otrzymujemy zestaw ośmiu czerwonych przycisków, które możemy umieścić za standardowe klawisze WSAD i 1234. Posiadają one chropowatą fakturę.
Zobacz także: Genesis RX85 - nowa klawiatura gamingowa »Klawiatura łączy się z komputerem za pomocą odłączanego przewodu USB o długości 1,8 m. W obudowie umieszczono port USB służący do ładowania innych urządzeń. HyperX Alloy FPS trafiła do polskich sklepów w cenie 499 złotych.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
HyperX Alloy FPS - nowa mechaniczna klawiatura gamingowa

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...


Do góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   HyperX Alloy FPS - nowa mechaniczna klawiatura gamingowa