High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   HyperX Alloy Origins Core - kompaktowa klawiatura mechaniczna

Komputery i konsole

rss

HyperX Alloy Origins Core - kompaktowa klawiatura mechaniczna

2019.12.03//  J. Kruczek
HyperX zaprezentował klawiaturę Alloy Origins Core. Nowe akcesorium jest konstrukcją mechaniczną o kompaktowych wymiarach. Producent zapewnia, że urządzenie spisze się w rękach wymagających graczy. Co oferuje nowa klawiatura?
Przede wszystkim klawiatura opierająca się na aluminiowym korpusie została pozbawiona bloku numerycznego, który większości graczy nie jest potrzebny. Solidna konstrukcja wykorzystuje mechaniczne przełączniki HyperX Red o skoku klawisza na poziomie 1,8 mm. Każdy przycisk posiada niezależne podświetlenie RGB LED, co pozwala regulować wyświetlane efekty.
HyperX Alloy Origins Core
HyperX Alloy Origins Core HyperX Alloy Origins Core
HyperX Alloy Origins Core

Oczywiście nie mogło zabraknąć anti-ghostingu oraz N-Key Rollover. Wbudowana pamięć pozwoli na zapisanie trzech profili. Kombinacje z klawiszem FN pozwalają na obsługę multimediów. Pozycję klawiatury można regulować. HyperX Alloy Origins Core łączy się z komputerem za pomocą 1,8-metrowego przewodu z wtykiem USB.
Zobacz także: SteelSeries Apex Pro - klawiatura z regulacją punktu aktywacji klawiszy »HyperX Alloy Origins Core cechuje się wymiarami 360x132,5x34,5 mm i wagą 900 g. Klawiatura zadebiutowała w zachodnich sklepach, gdzie wyceniono ją na 90 dolarów.

HyperX Alloy Origins Core
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
HyperX Alloy Origins Core - kompaktowa klawiatura mechaniczna

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   HyperX Alloy Origins Core - kompaktowa klawiatura mechaniczna