High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   HyperX Cloud Stinger - nowe słuchawki gamingowe za rozsądną cenę

Audio-Video

rss

HyperX Cloud Stinger - nowe słuchawki gamingowe za rozsądną cenę

2016.10.05//  J. Kruczek
HyperX Cloud Stinger to nowa propozycja dla graczy szukających zaawansowanych słuchawek w rozsądnej cenie. Nowy model zadebiutował na rynku za cenę około 250 złotych i oferuje niezłą specyfikację.

Nowe słuchawki mogą się pochwalić masą 250 gramów oraz wygodnymi nausznikami wykonanymi tak, aby zapewnić komfort długotrwałej rozgrywki. W ich wnętrzu znajdziemy kierunkowe przetworniki o średnicy 50 mm. Pozwalają one ukierunkować dźwięk prosto do ucha użytkownika, co zwiększy doznania.
HyperX Cloud Stinger
HyperX Cloud Stinger HyperX Cloud Stinger
HyperX Cloud Stinger

Użytkownik będzie posiadał w zasięgu ręki pilota do kontroli wszystkich ustawień. Zestaw słuchawkowy HyperX Cloud Stinger jest kompatybilny nie tylko z pecetami, ale także z konsolami Playstation 4 oraz Xbox One. Nie zabrakło także wsparcia dla urządzeń mobilnych.
Zobacz także: Cooler Master MasterPulse - wygodne słuchawki nie tylko dla graczy »HyperX Cloud Stinger prezentują się bardzo dobrze i jak zapewni producent oferują doskonałą jakość dźwięku. W swoim przedziale cenowym stanowią ofertę wartą rozpatrzenia. Słuchawki znajdziemy w sklepach ze sprzętem komputerowym.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
HyperX Cloud Stinger - nowe słuchawki gamingowe za rozsądną cenę

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   HyperX Cloud Stinger - nowe słuchawki gamingowe za rozsądną cenę