High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   IKEA Uppleva - meble zintegrowane ze sprzętem multimedialnym

Audio-Video

rss

IKEA Uppleva - meble zintegrowane ze sprzętem multimedialnym

2012.04.18//  J. Kruczek
IKEA kojarzy się wszystkim ze sprzedażą mebli i producent nie rezygnuje z tego wizerunku. Ma jednak zamiar go nieco zweryfikować za sprawą nowej oferty kierowanej do miłośników multimediów. Nie chodzi jednak o zwykłą półkę na sprzęt, a o meble All-in-One.
Już niedługo do oferty szwedzkiej sieci trafią specjalne zestawy o nazwie IKEA Uppleva. Nie byłoby w nich nic dziwnego, gdyby nie fakt zintegrowanych urządzeń w postaci odtwarzacza Blu-ray, głośników i telewizora. W ten sposób użytkownicy nie bedą się musieli martwić plączącymi się przewodami, a wszystko co potrzebne do cieszenia sie filmami i muzyką będą mieli pod ręką. Cały sprzęt elektroniczny pochodzi od firmy TCL, która powoli wchodzi na europejskie rynki. Premiera IKEA Uppleva nastąpi w czerwcu, a najtańszy zestaw ma kosztować około 3 tysięcy złotych.
IKEA Uppleva IKEA Uppleva
IKEA Uppleva IKEA Uppleva
IKEA Uppleva IKEA Uppleva


Zobacz także: IKEA Uppleva - meble zintegrowane ze sprzętem multimedialnym »Zestawy IKEA Uppleva będą dostępne w różnych aranżacjach, dzięki czemu każdy wybierze odpowiadający mebel. Nie zdradzono zbyt wielu szczegółów technicznych wbudowanego sprzętu, ale bedziemy mieli do czynienia z telewizrem LED Full HD współpracującym z odtwarzaczem Blu-ray. System audio 2.1 będzie współpracował z bezprzewodowym subwooferem. Cąłość zostanie wzbogacona o moduł WiFi oraz dodatkowe porty HDMI i USB. Zestaw bedzie z pewnością interesującą ofertą dla osób nie zwracających uwagi na konkretne marki sprzętu elektronicznego.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
IKEA Uppleva - meble zintegrowane ze sprzętem multimedialnym
 / 
Komentarze do: IKEA Uppleva - meble zintegrowane ze...
Wigash pisze:

pomysł fajny, ciekawe jak z trwałością sprzętu jak i mebla?

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Gry

W dziale KulturaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   IKEA Uppleva - meble zintegrowane ze sprzętem multimedialnym