High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Idapt i4 - gadżet, którym można ładować cztery urządzenia jednocześnie

Gadżety

rss

Idapt i4 - gadżet, którym można ładować cztery urządzenia jednocześnie

2010.03.23//  J. Kruczek
Firmy produkujące gadżety, co raz częściej tworzą urządzenia pozwalające na łączenie ze sobą sprzętów różnych firm. Jednym z zagadnień ostatnio poruszanych jest możliwość ładowania wielu różnych urządzeń za pomocą jednej ładowarki.

Rozwiązaniem dla dziesiątek ładowarek plątających się po mieszkaniu ma być urządzenie Idapt i4. Gadżet pozwala na ładowanie czterech różnych urządzeń jednocześnie, co pozwala ograniczyć ilość ładowarek i zajmowanych gniazdek w mieszkaniu. Urządzenie wyposażono w trzy najpopularniejsze gniazda ładowania oraz złącze USB, dzięki czemu można podpiąć, aż cztery urządzenia. Jak podaje producent, gadżet może obsługiwać takie produkty jak iPod, iPhone, BlackBerry, Playstation Portable, Nintendo DS, kontrolery PS3 oraz wiele innych w tym wszystkie urządzenia ładowane przez USB.
Idapt i4 Idapt i4
Idapt i4 Idapt i4
Idapt i4 Idapt i4

Producent zadbał też o elegancki wygląd gadżetu tak, aby ładnie prezentował się na biurku czy segmencie. Główna tablica posiada połyskującą powierzchnię, a o stanie ładowania informują diody LED. Idapt i4 trafi na rynek w maju bieżącego roku za około 60 dolarów. Urządzenie pozwoli zaoszczędzić miejsca w gniazdkach i pozwoli na zapomnienie o starych ładowarkach. Także w podróż będzie można zabrać jedną a nie dziesięć ładowarek.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Idapt i4 - gadżet, którym można ładować cztery urządzenia jednocześnie

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Idapt i4 - gadżet, którym można ładować cztery urządzenia jednocześnie