High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Impulse Duo Wireless - debiut bezprzewodowych słuchawek dousznych

Audio-Video

rss

Impulse Duo Wireless - debiut bezprzewodowych słuchawek dousznych

2017.07.29//  J. Kruczek
IFROGZ wprowadza na rynek nowe słuchawki Impulse Duo Wireless. Nowy model może się pochwalić bezprzewodową łącznością ze źródłami dźwięku oraz wysoką jakością odtwarzanego dźwięku.

W każdej słuchawce znalazły się podwójne dynamiczne 6-milimetrowe neodymowe przetworniki. Takie rozwiązanie pozwoliło na znacznie precyzyjne dostrojenie dźwięku. Dużą zaletą słuchawek jest całkowita odporność na pot i wilgoć. To pozwala na prowadzenie treningów przy ulubionej muzyce bez obaw o sprzęt.
Impulse Duo Wireless
Impulse Duo Wireless Impulse Duo Wireless
Impulse Duo Wireless


Zobacz także: Creative Outlier Sports - słuchawki dla aktywnych użytkowników »Zastosowany akumulator pozwala na pracę przez około 10 godzin. Producent wykorzystał także nieplączące się przewody co ułatwi codzienne użytkowanie. Wygodny klips pozwala solidnie umocować słuchawki do ubrania. W zestawie ze słuchawkami otrzymamy trzy komplety wkładek w różnych rozmiarach. Impulse Duo Wireless pojawiają się już w ofercie dystrybutorów marki.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Nebula Mars - rzut okiem na projektorWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Impulse Duo Wireless - debiut bezprzewodowych słuchawek dousznych

Facebook

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Impulse Duo Wireless - debiut bezprzewodowych słuchawek dousznych