High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   InFocus IN8606HD - projektor do domowego centrum rozrywki

Audio-Video

rss

InFocus IN8606HD - projektor do domowego centrum rozrywki

2014.02.22//  J. Kruczek
InFocus IN8606HD jest propozycją dla osób szukających projektora będącego głównym elementem domowego centrum rozrywki. Nowe urządzenie oferuje wysoką jakość obrazu 2D oraz 3D i ma się spisać nie tylko z filmami, ale także z grami.
Zobacz także: Epson EH-TW9200 - projektor do kina domowego z górnej półki »InFocus IN8606HD otrzymał ciekawą i nowoczesną stylistykę wyróżniającą go na tle konkurencji. Po bokach znalazły się liczne otwory wentylacyjne pozwalające na lepsze odprowadzanie ciepła do otoczenia. Producent zadbał o szereg złącz pozwalających podłączyć praktycznie każde urządzenie generujące obraz.
InFocus IN8606HD
InFocus IN8606HD InFocus IN8606HD
InFocus IN8606HD


Zobacz także: BenQ MS521P i MW523 - tanie i wydajne projektory do domu i pracy »W projektorze znalazły się dwa głośniki stereo o mocy 10 W. Wspomaga je dodatkowo system SRS WOW Surround Sound. InFocus IN8606HD korzysta z lampy OSRAM UNISHAPE o mocy 230 W. Oferuje ona jasność 1500 ANSI lumenów. Projektor wyświetla obraz w rozdzielczości 1920x1080 pikseli w formacie 16:9. Kontrast wyniesie 10 000:1, co ma zapewnić odpowiednią głębię czerni. InFocus IN8606HD jest bardzo ciekawym projektorem pozwalającym na budowę wydajnego kina domowego. Urządzenie trafiło już do sprzedaży za cenę 3699 złotych.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
InFocus IN8606HD - projektor do domowego centrum rozrywki
 / 
Komentarze do: InFocus IN8606HD - projektor do domowego...
mordka pisze:

Mam go od miesiąca i jesli ktos sie zastanawia to byl to udany zakup. Sprzet zaskakuje na kazdym kroku od bardzo udanych glosnikow po genialny zoom czy cicha prace.

 / 
Komentarze do: InFocus IN8606HD - projektor do domowego...
demon pisze:

I w moich progach zagościł ten sprzęcior. Wprawdzie tylko na czas testu ale dorzucę swoje trzy grosze. Bardzo dobre 3d, błogość konfiguracji, nowoczesny wygląd oraz genialne kolory. Recenzując taki sprzęt zawsze próbuje doszukać się jakiejś niedogodności ale tutaj nie było mi dane. Naprawdę warty swojej ceny.

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   InFocus IN8606HD - projektor do domowego centrum rozrywki