High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Insygnia NS-HD02 - przenośne radio do transmisji cyfrowych HD

Gadżety

rss

Insygnia NS-HD02 - przenośne radio do transmisji cyfrowych HD

2010.10.14//  J. Kruczek
Firma Insygnia zaprezentowała nowe przenośne radio przeznaczone do odbioru cyfrowych transmisji satelitarnych. Urządzenie przypomina konstrukcją MP4 playera i oferuje kilka bardzo ciekawych funkcji.
Zobacz także: Muse M-087R - nowe przenośne radio od francuskiego producenta »Urządzenie oferuje dotykowy ekran o przekątnej 2,5x3 cale, który umożliwia sprawne poruszanie się po interfejsie użytkownika. Ciekawostką jest funkcja Live Pause, która umożliwia zatrzymanie dźwięku na czas do 15 minut. Takie rozwiązanie pozwala na odebranie telefonu bez straty ulubionej audycji.
Insygnia NS-HD02 Insygnia NS-HD02
Insygnia NS-HD02 Insygnia NS-HD02
Insygnia NS-HD02 Insygnia NS-HD02


Zobacz także: Muse M-25RDW - kolejne przenośne radio od francuskiego producenta »Na ekranie radia można wyświetlać informacjena temat słuchanych rozgłośni i utworów. Insygnia NS-HD02 posiada niewielkie gabaryty i jest łątwy w obsłudze, co srawia, że gadżet jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich fanów rozgłośni radiowych. Urządzenie oferuje dostep do tzw. sieci Radio HD, co zapewnia dźwięk bez zbędnych szumów. NS-HD02 zadebiutuje na rynku 24 października w cenie około 70 dolarów.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Insygnia NS-HD02 - przenośne radio do transmisji cyfrowych HD

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Insygnia NS-HD02 - przenośne radio do transmisji cyfrowych HD