High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Iomega Skin - nowa seria dysków zewnętrznych z ciekawym designem

Komputery i konsole

rss

Iomega Skin - nowa seria dysków zewnętrznych z ciekawym designem

2010.06.24//  J. Kruczek
Iomega zaprezentowała nową serie dysków przenośnych, które powstały przy współpracy ze Skin Industries. Nowe dyski wyróżniają się nie tylko duża pojemnością i wysoką wytrzymałością ale przede wszystkim ciekawym designem zaprojektowanym przez profesjonalnych grafików.
Zobacz także: LG XF2 Mobile Theater - przenośny dysk i odtwarzacz multimediów w jednym »Nowa linia dysków to twardziele 2,5" HDD, które są reklamowane jako sportowe gadżety dla młodzieży. Iomega Skin posiadają młodzieżowy design i bardzo wytrzymałą konstrukcję pozwalającą na swobodne noszenie urządzeń nawet podczas joggingu, czy przewożenia urządzenia na rowerze. Wszelkie wstrząsy i upadki nie są straszne nowym dyskom. Dużą zaletą jest też rozmiar dysków, który pozwala na schowanie gadżetu w kieszeni spodni, co widać na jednym ze zdjęć.
Iomega Skin Iomega Skin
Iomega Skin Iomega Skin
Iomega Skin Iomega Skin


Zobacz także: Seagate i Paramount Pictures udostępnią filmy na zewnętrznych dyskach Freeagent Go »Seria Iomega Skin zawiera trzy modele dysków różniące się oprawą graficzną. Model Radical ma logo Skin w stylu retro na czarnej pokrywie obudowy i z żółtym spodem. Red Hot otrzymał logo Skin na czerwonej pokrywie z czarnym spodem. Knock Out oferuje gotyckie logo Skin na srebrnej obudowie z czarnym spodem. Wszystkie dyski posiadają pojemność 500GB oraz łącze USB 2.0. Producent zapewnia, ze dyski wytrzymają upadek z wysokości 130 centymetrów.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Iomega Skin - nowa seria dysków zewnętrznych z ciekawym designem

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Iomega Skin - nowa seria dysków zewnętrznych z ciekawym designem