High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Ion Audio Concert Piano i Piano Master - stacje dokujące do iPada dla muzyków

Gadżety

rss

Ion Audio Concert Piano i Piano Master - stacje dokujące do iPada dla muzyków

2011.01.20//  J. Kruczek
Stacje dokujące do urządzeń Apple przybierają najróżniejsze formy i zastosowania. Producenci prześcigają się w pomysłach przeistoczenia stylowego sprzętu Apple w jeszcze bardziej gadżeciarski. Zdecydowanie jednym z najlepszych pomysłów popisała się firma Ion Audio.
Zobacz także: Discover DJ - gadżet dla domorosłych DJ'ów od Ion Audio »IonAudio przygotowało w swojej ofercie stacje dokujące poświęcone osobom kochającym muzykę z instrumentów klawiszowych. Ion Audio Concert Piano to nic innego, jak elektroniczne pianino wyposażone w 88 klawiszy i dok do iPada. Urządzenie współpracuje bezpośrednio z tabletem internetowym, który dzięki specjalnej aplikacji zmienia sie w centrum sterowania instrumentem. Za pomocą tabletu możemy regulować wszystkie ustawienia dźwięków i dzielić się swoją muzyką ze znajomymi.
Ion Audio Concert Piano Ion Audio Piano Master
Ion Audio Concert Piano Ion Audio Piano Master
Ion Audio Concert Piano Ion Audio Piano Master


Zobacz także: Beat Thang - gadżet dla ludzi z muzyką w sercu »Jeżeli ktoś nie chce stawiać w pokoju małego drewnianego pianina może skorzystać z innej propozycji firmy. Piano Master przypomina klasyczny syntezator ze stacją dokującą. W tym przypadku otrzymamy do dyspozycji 49 klawiszy. Oba urządzenia mają wbudowane głośniki oraz gniazdo słuchawkowe. Gadżety prezentują się bardzo dobrze i już niedługo maja zadebiutować na rynku. Niestety nie podano jeszcze ceny, jaką przyjdzie zapłacić za muzyczną stację dokującą.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Ion Audio Concert Piano i Piano Master - stacje dokujące do iPada dla muzyków

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

  • Święta to czas prezentów. Jeśli mamy w domu fana sportu, nie tylko piłki, to warto pomyśleć o...

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Ion Audio Concert Piano i Piano Master - stacje dokujące do iPada dla muzyków