High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Irix Cine 11 mm T/4.3 - filmowy obiektyw debiutuje na rynku

Foto

rss

Irix Cine 11 mm T/4.3 - filmowy obiektyw debiutuje na rynku

2019.11.10//  J. Kruczek
We wrześniu firma Irix zapowiedziała ciekawy obiektyw filmowy Cine 11 mm T/4.3. Szkło zapowiadało się dobrze, a teraz wkracza do sprzedaży. Dokładnie mówiąc będzie dostępne w sklepach od 12 listopada.
Producent przygotował obiektyw w wersji z kilkoma mocowaniami. Szkło pracujące z systemami Canon EF, Sony E oraz MFT zostało wycenione na kwotę 4345 zł. W przypadku mocowania PL-mount cena wzrasta do kwoty 4595 zł. Obecnie obiektyw jest dostępny w przedsprzedaży na stronie producenta.
Irix Cine 11 mm T/4.3
Irix Cine 11 mm T/4.3 Irix Cine 11 mm T/4.3
Irix Cine 11 mm T/4.3


Zobacz także: Meike 50 mm f/1.7 - manualny obiektyw z mocowaniami Canon i Nikon »Irix Cine 11 mm T/4.3 cechuje się konstrukcją optyczną złożoną z aż 16 soczewek, z czego cztery to elementy o wysokim stopniu refrakcji, a trzy to soczewki asferyczne i dwie o niskim stopniu dyspersji. Producent chwali się specjalnie zaprojektowaną przysłoną o zaokrąglonym kształcie, co pozwala uzyskać miękkie rozmycia. Solidna, uszczelniona konstrukcja wykonana z materiałów wysokiej jakości waży około 1,1 kg. Prezentowany obiektyw zdaje się być ciekawym wyborem dla miłośników filmowania.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Irix Cine 11 mm T/4.3 - filmowy obiektyw debiutuje na rynku

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Irix Cine 11 mm T/4.3 - filmowy obiektyw debiutuje na rynku