High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   JBL Authentic L8 - samodzielna kolumna do bezprzewodowego odtwarzania

Audio-Video

rss

JBL Authentic L8 - samodzielna kolumna do bezprzewodowego odtwarzania

2014.03.20//  J. Kruczek
JBL wprowadza na rynek nową samodzielną kolumnę głośnikową Authentic L8. Głośnik otrzymał nowoczesny design wzorowany na zestawach Century L100. Jak przystało na nowoczesną konstrukcję role głównej formy łączności odgrywa bezprzewodowy streaming.
Zobacz także: SoundWall - system audio zamknięty w obrazie »Producent pomyślał o wszystkich urządzeniach i tak za bezprzewodowy przesył danych odpowiadają technologie Bluetooth, AirPlay i DLNA. Za jakość muzyki płynącej z głośnika odpowiada rozwiązanie autorstwa Harmana, Signal Doctor. Specjalny system pozwala na rasowanie plików muzycznych, dzięki czemu format MP3 ma być zbliżony do audio CD.
JBL Authentic L8
JBL Authentic L8 JBL Authentic L8
JBL Authentic L8

JBL Authentic L8 to nie mały mobilny głośnik, ale kolumna mogąca pełnić rolę głównego elementu systemu audio w niewielkich pomieszczeniach. Głośnik posiada szerokość 65 cm. W górnej części znalazło się pokrętło głośności, oraz kontroler. Na środku swoje miejsce znalazł ukryty panel z gniazdem mini jack 3,5 mm, 2xUSB oraz port WPS. Warto nadmienić, że z pomocą USB można doładować smartfony.
Zobacz także: Najciekawsze głośniki bezprzewodowe »We wnętrzu znajdziemy dwa przetworniki niskotonowe o średnicy 4 cali oraz 1-calowe wysoko-tonowe tweetery. Na każdy głośnik przypada moc 30 W. JBL Authentic L8 został wyceniony na 2500 złotych. Tanio nie jest, ale w zamian otrzymamy na prawdę interesujący sprzęt.
JBL Authentic L8
JBL Authentic L8 JBL Authentic L8
JBL Authentic L8

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
JBL Authentic L8 - samodzielna kolumna do bezprzewodowego odtwarzania

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Extreme

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   JBL Authentic L8 - samodzielna kolumna do bezprzewodowego odtwarzania