High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   JBL CINEMA 610 - wydajny zestaw kina domowego

Audio-Video

rss

JBL CINEMA 610 - wydajny zestaw kina domowego

2013.11.01//  J. Kruczek
JBL CINEMA 610 jest nowym systemem 5.1, który w tym miesiącu zadebiutuje na rynku. Zestaw ma pozwolić na budowę wydajnego kina domowego, a prosty design powinien się spodobać sporej ilości osób. Całość wyceniono na 1499 złotych, choć zapewne znajdą się atrakcyjniejsze oferty.
Zobacz także: Samsung HT-ES8200 - efektowny i efektywny zestaw kina domowego »Prezentowany zestaw korzysta z 200-milimetrowego, 100-watowego subwoofera. W skład zestawu wchodzi również pięć identycznych satelitów. Każdy z nich korzysta ze stożkowego, średniotonowego przetwornika o średnicy 75 mm. Nie zabrakło też 32-milimetrowego tweetera. Centralna kolumna korzysta z tych samych podzespołów.
JBL CINEMA 610
JBL CINEMA 610 JBL CINEMA 610
JBL CINEMA 610


Zobacz także: Bose Video Wave II - telewizor z solidnym zintegrowanym zestawem audio »Pasmo przenoszenia częstotliwości mieści się w zakresie 38 Hz - 20 kHz. W zestawie znalazły się uchwyty pozwalające powiesić na ścianie głośniki satelickie i centralny. JBL CINEMA 610 zdaje się być ciekawą propozycją i powinien dobrze wypełniać stawiane przed nim zadania. Producent zapewnia o wysokiej jakości generowanego dźwięku, co w przypadku JBL możemy uznać za pewniak.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
JBL CINEMA 610 - wydajny zestaw kina domowego

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

W dziale KulturaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   JBL CINEMA 610 - wydajny zestaw kina domowego