High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   JBL Charge - bezprzewodowy głośnik w wiosennych barwach

Audio-Video

rss

JBL Charge - bezprzewodowy głośnik w wiosennych barwach

2013.04.07//  J. Kruczek
JBL Charge jest efektownie wyglądającym głośnikiem bezprzewodowym, który powinien się spisać podczas małych imprez, czy grilla w ogrodzie. Producent zapewnia o wysokiej wydajności urządzenia, które za pomocą łączności Bluetooth może strumieniowo odbierać dźwięk z urządzeń mobilnych i komputerów.
Zobacz także: Philips ShoqBox SB7220 - bezprzewodowy głośnik do pracy w terenie »Producent postawił na pełno zakresowe przetworniki o średnicy 38 mm, które współpracują ze wzmacniaczem 2x5W. To powinno wystarczyć do generowania dźwięku w dobrej jakości. Nie zapomniano o połączeniu przewodowym za pośrednictwem złącza jack 3,5 mm. Głośnik może też pełnić funkcję akumulatora dla urządzeń mobilnych, gdy te znajdą się na skraju wyczerpania.
JBL Charge
JBL Charge JBL Charge
JBL Charge


Zobacz także: Gear 4 StreetParty Wireless - bezprzewodowy głośnik dla urządzeń mobilnych »Producent przede wszystkim chciał dostarczyć głośnik dla aktywnych osób spędzających dużo czasu w terenie. Dzięki wzmocnionej obudowie JBL Charge zniesie trudy górskiej wędrówki, czy też weekend nad jeziorem. Akumulator o pojemności 6000 mAh ma wystarczyć na około 12 godzin ciągłego odtwarzania muzyki. JBL Charge trafi do sklepów w kilku różnych kolorach, a jego premiera ma nastąpić w tym miesiącu.
JBL Charge
JBL Charge JBL Charge
JBL Charge

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
JBL Charge - bezprzewodowy głośnik w wiosennych barwach

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   JBL Charge - bezprzewodowy głośnik w wiosennych barwach