High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   JBL Ciemna 510 - solidne kino domowe debiutuje w Polsce

Audio-Video

rss

JBL Ciemna 510 - solidne kino domowe debiutuje w Polsce

2014.03.08//  J. Kruczek
JBL wprowadza do sprzedaży zestaw kina domowego Ciemna 510. Jak zapewnia producent zestaw pozwoli zbudować profesjonalne kino, którego jakość zadowoli najbardziej wybrednych użytkowników.
Zobacz także: Harman Kardon poszerzył ofertę zestawów kina domowego z serii BDS 5.1 »System pracuje w konfiguracji 5.1 i może współpracować z dowolnym amplitunerem. Dużą zaleta zestawu mają być kompaktowe rozmiary głośników satelickich. Każdy bez problemu powinien je rozmieścić w pomieszczeniu tak, aby nie rzucały się w oczy i nie zakłócały wystroju.
JBL Ciemna 510
JBL Ciemna 510 JBL Ciemna 510
JBL Ciemna 510


Zobacz także: Loewe 3D Orchestra IS - wydajny system do budowy kina domowego »Subwoofer korzysta ze 165-milimetrowego przetwornika o mocy 60 W. Obudowa korzysta z systemu Bass Reflex. Na obudowie subwoofera znalazła się regulacja głośności oraz przełącznik fazy. Podstawowy dźwięk dostarcza pięć 75-milimetrowych przetworników średnio-niskotonowych. Głośniki pracują w paśmie przenoszenia od 46 Hz do 20 kHz. Maksymalne ciśnienie akustyczne wyniesie 109 dB. JBL Ciemna 510 trafił już do polskich sklepów za cenę 1199 złotych.

JBL Ciemna 510
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
JBL Ciemna 510 - solidne kino domowe debiutuje w Polsce

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Gry

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   JBL Ciemna 510 - solidne kino domowe debiutuje w Polsce