High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   JBL E15 i JBL E35 - nowe słuchawki debiutują na rynku

Telefony

rss

JBL E15 i JBL E35 - nowe słuchawki debiutują na rynku

2016.12.13//  J. Kruczek
JBL E15 i JBL E35 debiutują na polskim rynku. Producent sprzętu audio wprowadził na nasz rynek nowe modele słuchawek, które z pewnością zadowolą miłośników dobrych dźwięków.

JBL E15 są słuchawkami dokanałowymi korzystającymi z przetworników o średnicy 8,6 mm. Projektanci postawili na specjalną zakrzywioną konstrukcję, która ma gwarantować dobre osadzenie w uchu oraz komfort podczas długotrwałej pracy. Każdy dobierze rozmiar do swojego ucha dzięki wymiennym końcówkom.
JBL E15 i JBL E35
JBL E15 i JBL E35 JBL E15 i JBL E35
JBL E15 i JBL E35

Na przewodzie z materiałowym oplotem umieszczono wygodnego pilota. Ten został oczywiście wyposażony w mikrofon. JBL E35 to zaś słuchawki nauszne korzystające z przetworników o średnicy 40 mm. Pałąk został podszyty przyjemnym materiałem podobnie, jak nauszniki.
Zobacz także: MEE Audio M6 i M6P - sportowe słuchawki trafiły na nasz rynek »Podobnie, jak w mniejszym modelu znajduje się tu nieplączący się przewód oraz pilot z mikrofonem. Oba modele współpracują z praktycznie każdym modelem smartfona i innym źródłem dźwięku wyposażonym w klasyczne złącze audio.
JBL E15 i JBL E35
JBL E15 i JBL E35
JBL E15 i JBL E35

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Honor 10 - unboxing nowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
JBL E15 i JBL E35 - nowe słuchawki debiutują na rynku

Facebook

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   JBL E15 i JBL E35 - nowe słuchawki debiutują na rynku