High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   JBL OnBeat - stacja dokująca z dobrym audio do urządzeń Apple

Gadżety

rss

JBL OnBeat - stacja dokująca z dobrym audio do urządzeń Apple

2011.04.01//  J. Kruczek
Firma JBL znana z produkcji wysokiej jakości sprzętu audio zaprezentowała nową stację dokującą dla tabletu Apple. JBL OnBeat pozwala na ładowanie urządzeń Apple, a jego najważniejszym atutem jest współpraca z iPadem. Większość doków jest przeznaczonych dla telefonów bądź tabletów, a rzadko otrzymujemy dostęp do uniwersalnego urządzenia.
Zobacz także: Iomega SuperHero - kompaktowa stacja dokująca do iPhone'a »JBL OnBeat oferuje przystawki pozwalające na montaż wszystkich urządzeń Apple w pozycjach portretowych oraz krajobrazowych. Podczas ładowania użytkownicy mogą przeistoczyć swój tablet, czy smartfon w elegancki sprzęt audio. Wszystko za sprawą dwóch 7,5-wattowych głośników oferujących wysoką jakość odtwarzanej muzyki. JBL OnBeat pozwala też za pomocą portu USB na synchronizację sprzętu z sieciową usługą iTunes.
JBL OnBeat JBL OnBeat
JBL OnBeat JBL OnBeat
JBL OnBeat JBL OnBeat


Zobacz także: Optoma Neo-iPhone - stacja dokująca do iPodów z projektorem »Producent przewidział też współpracę z innymi urządzeniami multimedialnymi za pomocą wtyku 3,5mm. Jeżeli użytkownik będzie miał dość oglądania materiałów na niewielkim ekranie tabletu, to może podpiąć stację do telewizora za pomocą wyjścia kompozytowego. Pozwoli to na wyświetlanie treści z urządzeń mobilnych na wygodnym, dużym ekranie. JBL OnBeat zadebiutuje w sprzedaży w przyszłym miesiącu za cenę 149,95 dolarów.

JBL OnBeat JBL OnBeat
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
JBL OnBeat - stacja dokująca z dobrym audio do urządzeń Apple

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   JBL OnBeat - stacja dokująca z dobrym audio do urządzeń Apple