High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   JVC zaprezentowało nową kamerę Everio z obsługą Bluetooth

Foto

rss

JVC zaprezentowało nową kamerę Everio z obsługą Bluetooth

2010.03.16//  J. Kruczek
Firma JVC powiększyła swój asortyment o nową kamerę z serii Everio. Nowe urządzenie posiada nowoczesne podzespoły i co najważniejsze łączność Bluetooth, która pozwala na współpracę kamery z innymi urządzeniami. Przykładowo JVC Everio GZ-HM550 może być obsługiwana bezprzewodowo za pomocą smartfona.
Zobacz także: DXG - pierwsza mała kamera 3D i nowe modele HD »

JVC Everio GZ-HM550 JVC Everio GZ-HM550
JVC Everio GZ-HM550 JVC Everio GZ-HM550
Kamera została wyposażona w matrycę CMOS o rozdzielczości 10,62 megapiksela, wyposażoną w tylne podświetlenie. Matryca zapewnia zapis obrazu w rozdzielczości Full HD 1920 x 1080 pikseli. Producent wyposażył nowa kamerę w optykę Konica Minolta HD Lens z 16-krotnym zoomem i systemem stabilizacji obrazu. Jakość obrazu podczas złych warunków ma poprawiać system zwiększania czułości LoLux oraz opcja doświetlania diodami LED.

Kamera oferuje także funkcję nagrywania poklatkowego Time-lapse REC, rejestrującą jedną klatkę w ustalonych odstępach czasu od 1 do 80 sekund. Kamera pozwala tez na automatyczny start zapisu oraz na filmowanie w zwolnionym tempie do 500 klatek na sekundę. Filmy i obrazy zapisywane będą na 32GB pamięci wewnętrznej oraz na kartach pamięci SD/SDHC.
Zobacz także: Kamera Canon LEGRIA HF21 - dziecinnie prosta w obsłudze »Pliki HD i SD mogą być automatycznie konwertowane do formatów pozwalających na wgranie video na serwisy społecznościowe. Producent ustalił sugerowaną cenę na poziomie 4899 złotych. Kamera powinna na bieżąco pojawiać się w sklepach ze sprzętem.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
JVC zaprezentowało nową kamerę Everio z obsługą Bluetooth

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   JVC zaprezentowało nową kamerę Everio z obsługą Bluetooth