High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Jamo Concert - premiera nowych, eleganckich kolumn

Audio-Video

rss

Jamo Concert - premiera nowych, eleganckich kolumn

2014.08.21//  J. Kruczek
Jamo należące do Klipsch wprowadza na rynek nowe kolumny z serii Concert. Producent przygotował aż dziesięć pasywnych głośników klasy premium. Mają one nie tylko dostarczyć fantastycznych doznań z odsłuchiwanego dźwięku, ale też całkiem ciekawie wyglądają.
Zobacz także: Sonus Faber Lilium - perfekcyjne kolumny do dużych pomieszczeń »Jamo Concert obejmuje trzy kolumny podstawkowe, trzy podłogowe, dwie centralne oraz dwie kolumny surround. Wszystkie nowe kolumny zostały zaprojektowane przez znanego projektanta głośników, Kierona Dunka. Wszystkie modele posiadają ręcznie polerowane obudowy z płyt MDF. Producent zadbał o aluminiowy korektor fazy i kolce.
Jamo Concert
Jamo Concert Jamo Concert
Jamo Concert

Producent chwali się, że zastosował szereg innowacyjnych rozwiązań. Między innymi przygotowano specjalnie opracowane zawieszenia głośników mające zapewnić znacznie lepszą pracę i reprodukcje bardziej naturalnego dźwięku. Na potrzebę nowej serii opracowano również od podstaw wszystkie przetworniki.
Zobacz także: AudioSolutions Guimbarde - eleganckie kolumny półkowe »Seria Jamo Concert pojawiła się już w naszym kraju. Zainteresowani głośnikami muszą się przygotować na dość spore koszta. Ceny kolumn podłogowych mieszczą się w przedziale od 2398 do 10200 złotych. Kolumny podstawkowe uplasowano w przedziale 1199 - 4699 złotych. Głośniki surround to koszt 1599 - 3499 złotych, a modele centralne kosztują od 949 do 2599 złotych.
Jamo Concert
Jamo Concert Jamo Concert
Jamo Concert

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Jamo Concert - premiera nowych, eleganckich kolumn

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Motoryzacja

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Jamo Concert - premiera nowych, eleganckich kolumn