High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Kazam Tornado 348 - smukły przedstawiciel klasy średniej

Telefony

rss

Kazam Tornado 348 - smukły przedstawiciel klasy średniej

2014.09.23//  J. Kruczek
Kazam Tornado 348 jest najcieńszym smartfonem dostępnym na rynku. Urządzenie brytyjskiego producenta ma zaledwie 5 mm grubości i otrzymało dość elegancką obudowę.
Zobacz także: Alcatel POP 2 - pierwszy smartfon z Windowsem i 64-bitowym procesorem »Nie tylko wygląd przyciąga do Kazam Tornado 348. Smartfon jest napędzany przez ośmiordzeniowy procesor MediaTek MT6592 o taktowaniu 1,7 GHz. Szkoda, że do pomocy procesor otrzymał jedynie 1 GB pamięci RAM. Mimo to specyfikacja jest dobra i pozwoli bez problemów pracować z Androidem 4.4.
Kazam Tornado 348
Kazam Tornado 348 Kazam Tornado 348
Kazam Tornado 348

Kazam Tornado 348 oferuje 4,8-calowy ekran AMOLED o rozdzielczości 1280x720 pikseli. Specyfikacja obejmuje wszystkie potrzebne moduły, jak Bluetooth, WiFi czy GPS. Bateria o pojemności 2050 mAh powinna zapewnić wystarczającą wydajność.
Zobacz także: myPhone Luna - ciekawy smartfon z sześciordzeniowym procesorem »Dobre wrażenie robią aparaty z matrycami 8 i 5 Mpix. Miłośnicy selfie będą zachwyceni. Użytkownicy wykorzystają 8 GB pamięci wewnętrznej oraz slot na karty microSD. Kazam Tornado 348 zadebiutuje na rynku w listopadzie za cenę 1099 złotych.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Kazam Tornado 348 - smukły przedstawiciel klasy średniej

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Kazam Tornado 348 - smukły przedstawiciel klasy średniej