High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Kia pokazała elektryczne rowery z serii KEB

Gadżety

rss

Kia pokazała elektryczne rowery z serii KEB

2014.03.06//  J. Kruczek
Kia zdecydowała się rozszerzyć swoją produkcję o dwa nowe pojazdy elektryczne. Nie będziemy jednak mieli do czynienia z samochodami, ale z rowerami o nowoczesnym napędzie.
Zobacz także: DinghyGo - dmuchane żaglówki dla pasjonatów pływania »Zasadniczo jednoślady można nazwać hybrydami, ponieważ skorzystają zarówno z napędu elektrycznego, jak i z ludzkich mięśni za pośrednictwem pedałowania. Koreański producent zaprezentował dwa modele wchodzące w skład nowej linii produktów Kia KEB, czyli Kia Electric Bicycle. Na rynek wjedzie model miejski oraz górski.
Kia KEB
Kia KEB Kia KEB
Kia KEB


Zobacz także: Easybreath - idealna maska do nurkowania »Nowe rowery zostały pokazane na salonie w Genewie przy okazji prezentacji samochodu Soul EV. Oba modele korzystają z 250-watowych silników o momencie obrotowym 45 Nm. Litowo-jonowe akumulatory mają wystarczyć do przejechania około 40 km. Waga każdego z rowerów oscyluje w granicach 20 kilogramów. Ramy zostały wykonane za pomocą nowych technologii tłoczenia metalu opracowanych przez Kię. Osprzęt dostarczyła zaś ceniona firma Shimano. Niestety tajemnica pozostaje cena oraz plan dystrybucji, choć Kia zapewnia, że chce, aby rowery były dostępne dla szerokiej grupy odbiorców.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Kia pokazała elektryczne rowery z serii KEB

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Kia pokazała elektryczne rowery z serii KEB