High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Kieszonkowy Laserowy Show, czyli gadżet na karnawałową imprezę

Gadżety

rss

Kieszonkowy Laserowy Show, czyli gadżet na karnawałową imprezę

2013.12.14//  J. Kruczek
Karnawał zbliża się wielkimi krokami, a to oznacza, że czeka nas nie jedna okazja na imprezowanie. O ile wypady do klubu nie wymagają praktycznie żadnego wkładu własnego w organizację o tyle przygotowanie pamiętnej domówki jest wyzwaniem.
Zobacz także: Korg Wavedrum Mini - mobilna perkusja dla miłośników dobrego rytmu »Warto organizując imprezę zadbać o kilka pamiętnych atrakcji. Jedną z nich może być pokaz laserów. W tym celu nie jest potrzebny drogi zestaw przygotowany z myślą o masowych imprezach. Wystarczy prosty Kieszonkowy Laserowy Show. Niewielki gadżet pozwala na wykonanie efektownych pokazów w trakcie imprezy.
Kieszonkowy Laserowy Show
Kieszonkowy Laserowy Show Kieszonkowy Laserowy Show
Kieszonkowy Laserowy Show


Zobacz także: Nowoczesne etui i pedał muzyczny dla iPada »Oczywiście nie będą one tak spektakularne, jak na klubowych imprezach, ale na domówkę w zupełności wystarczą. Gadżet może wykonywać automatyczne pokazu bądź też daje użytkownikowi możliwość modyfikowania pracy laserów. Najważniejsze jednak, że jego gabaryty pozwolą mieć zabawkę zawsze przy sobie. Prezentowany Kieszonkowy Laserowy Show jest zasilany trzema bateriami AAA i został wyceniony na niespełna 120 złotych.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Kieszonkowy Laserowy Show, czyli gadżet na karnawałową imprezę

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale KulturaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Kieszonkowy Laserowy Show, czyli gadżet na karnawałową imprezę