High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Kindle Fire HD oraz Fire HD 8,9 zadebiutuja w czerwcu

Telefony

rss

Kindle Fire HD oraz Fire HD 8,9 zadebiutuja w czerwcu

2013.05.24//  J. Kruczek
Amazon ciągle wiedzie prym w kwestii czytników elektronicznych książek oraz tabletów stworzonych dla miłośników literatury. Miłośnicy takiej formy rozrywki będą mogli już niedługo skorzystać z nowych tabletów. Na rynek 13 czerwca trafią nowe modele Kindle Fire HD oraz Fire HD 8,9.
Producent zaplanował równoczesną premierę w 170 krajach. Kindle Fire HD oraz Fire HD 8,9 mogą już być zamawiane przez klientów z niemal całego świata, w tym z Polski. Kindle Fire HD został wyposażony w 7-calowy wyświetlacz i jest dostępny w dwóch wersjach pojemnościowych: 16 i 32 GB. Obie pojemności pozwolą zmieścić spora ilość elektronicznych książek. Ekran został pokryty powłoką anty-refleksyjną, a użytkownik może również oglądać filmy i przeglądać strony internetowe.
Kindle Fire HD
Kindle Fire HD Kindle Fire HD
Kindle Fire HD


Zobacz także: Earl - tablet internetowy z ekranem E-Ink »Kindle Fire HD oraz Fire HD 8,9 w wersjach 16 GB zostały wycenione odpowiednio na 159 i 229 funtów. Niestety Amazon nie działa oficjalnie na naszym rynku, a to oznacza, że zamówienia trzeba składać przez zachodnie oddziały. Osoby zainteresowane zakupem nowych czytników muszą też pamiętać o kosztach przesyłki.
Kindle Fire HD
Kindle Fire HD Kindle Fire HD
Kindle Fire HD

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Kindle Fire HD oraz Fire HD 8,9 zadebiutuja w czerwcu

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Kultura

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Kindle Fire HD oraz Fire HD 8,9 zadebiutuja w czerwcu