High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Kindle Paperwhite - Amazon pokazał najnowsze wcielenie cenionego czytnika

Gadżety

rss

Kindle Paperwhite - Amazon pokazał najnowsze wcielenie cenionego czytnika

2018.10.18//  J. Kruczek
Amazon zaprezentował najnowszą generację czytnika e-booków Kindle Paperwhite. Urządzenie przeszło gruntowne zmiany i powinno zadowolić najbardziej wymagających użytkowników.
Kindle Paperwhite w nowej odsłonie w końcu doczekał się pełnej wodoszczelności. Dzięki temu urządzenie może przez godzinę przebywać na głębokości do 2 metrów. A to oznacza, że czytanie książek w wannie czy na basenie nie jest najmniejszym problemem.
Kindle Paperwhite
Kindle Paperwhite Kindle Paperwhite
Kindle Paperwhite

Producent postawił na 6-calowy ekran E Ink Carta korzystający z diodowego podświetlenia. W ten sposób można cieszyć się książkami po zmroku. Czytnik zamknięto w kompaktowej obudowie o grubości zaledwie 8,18 mm i wadze 182 gramów. W przypadku wersji wzbogaconej o moduł LTE 4G waga wzrasta do 191 gramów.
Zobacz także: PocketBook Touch HD 3 - polska premiera topowego czytnika e-booków »Oprócz WiFi w standardzie znajdziemy też moduł Bluetooth. Kindle Paperwhite oferuje w zależności od wersji pamięć wewnętrzną o pojemności 8 bądź 32 GB. Do tego dochodzi przestrzeń w chmurze oraz bateria wystarczająca na około 6 tygodni pracy. Kindle Paperwhite zadebiutował na rynku w cenie 119,99 euro.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Kindle Paperwhite - Amazon pokazał najnowsze wcielenie cenionego czytnika

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Kindle Paperwhite - Amazon pokazał najnowsze wcielenie cenionego czytnika