High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Kinoshita Kistar 85 mm f/1.4 - ciekawy obiektyw z Japonii

Foto

rss

Kinoshita Kistar 85 mm f/1.4 - ciekawy obiektyw z Japonii

2018.03.09//  J. Kruczek
Kinoshita jest mało znaną marką na naszym rynku, ale zdecydowanie warto na nią zwrócić uwagę. Japoński producent oferuje interesujące obiektywy, a jednym z nich jest model Kistar 85 mm f/1.4.
Ten manualny i pełnoklatkowy obiektyw został wykonany z materiałów najwyższej jakości co ma gwarantować wysoką wytrzymałość. Konstrukcja optyczna składa się z 6 soczewek ułożonych w 5 grupach. Pole widzenia obiektywu wynosi 29 stopni, a minimalny dystans ostrzenia ustalono na 80 cm.
Kinoshita Kistar 85 mm f/1.4
Kinoshita Kistar 85 mm f/1.4 Kinoshita Kistar 85 mm f/1.4
Kinoshita Kistar 85 mm f/1.4


Zobacz także: Schacht Travegon 50 mm f/2.5 - ruszyła zbiórka na ciekawy obiektyw »Nowe szkło posiada wymiary 70x76,9 mm i waży 542 g. Kinoshita Kistar 85 mm f/1.4 jest na razie dostępny na rynku japońskim. Obiektyw wyposażony w mocowanie Contax/Yashica został wyceniony na około 4,2 tysiące złotych. Niestety na razie nie wiadomo czy obiektyw oficjalnie trafi na nasz rynek. Tak więc zainteresowani fotografowi musza poszukać opcji importu na własną rękę.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
OnePlus 6T McLaren Edition - debiut mocnego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Kinoshita Kistar 85 mm f/1.4 - ciekawy obiektyw z Japonii

Facebook

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Kinoshita Kistar 85 mm f/1.4 - ciekawy obiektyw z Japonii