High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Klipsch CP-6 i CP-4 - wydajne głośniki zewnętrzne

Audio-Video

rss

Klipsch CP-6 i CP-4 - wydajne głośniki zewnętrzne

2014.04.19//  J. Kruczek
Klipsch CP-6 i CP-4 są nowymi głośnikami zewnętrznymi zaprojektowanymi do pracy w ogrodach, altanach i na tarasach. Zewnętrzne głośniki wraz z zestawem montażowym mogą być wykorzystywane zarówno przy domu, jak i w niewielkich lokalach, których właściciele chcą zapewnić dobrą muzykę klientom.
Zobacz także: Panasonic SC-ALL8 i SC-ALL3 - systemy głośnikowe do stosowania w wielu pomieszczeniach »Oba nowe modele zostały wyposażone w głośnik wysokotonowy z firmową tubą Tractrix Horn. Główna różnica między kolumnami Klipsch CP-6 i CP-4 polega na wielkości obudowy wynikającej z rozmiaru głośników średniotonowych. Model CP-4 korzysta z przetwornika o średnicy 89 mm podczas gdy w modelu CP-6 znalazła się membrana o średnicy 133 mm.
Klipsch CP-6 i CP-4
Klipsch CP-6 i CP-4 Klipsch CP-6 i CP-4
Klipsch CP-6 i CP-4

Nieznacznie różni się także skuteczność wynosząca odpowiednio 91 i 94 dB. Głośniki mogą być przystawione do ściany dzięki zastosowaniu przedniego bass refleksu. Zintegrowany uchwyt daje możliwość dowolnego przykręcenia głośników do ściany.
Zobacz także: Denon Envaya - elegancki głośnik dla podróżników »Klipsch CP-6 i CP-4 mogą się pochwalić obudowami odpornymi na niekorzystne warunki atmosferyczne. Dzięki temu nie będzie dla nich problemem praca przy dużej wilgotności. Mocny deszcz też nie będzie w stanie zepsuć głośników. Ceny kolumn zaczynają się od 1099 złotych, a klienci mogą wybrać kilka wersji.
Klipsch CP-6 i CP-4
Klipsch CP-6 i CP-4 Klipsch CP-6 i CP-4
Klipsch CP-6 i CP-4
Klipsch CP-6 i CP-4

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Klipsch CP-6 i CP-4 - wydajne głośniki zewnętrzne

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Klipsch CP-6 i CP-4 - wydajne głośniki zewnętrzne