High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Klipsch R-20B - nowy soundbar z bezprzewodowym subwooferem

Audio-Video

rss

Klipsch R-20B - nowy soundbar z bezprzewodowym subwooferem

2014.09.11//  J. Kruczek
Klipsch zaprezentowało kolejny ciekawy soundbar z bezprzewodowym subwooferem. Model R-20B ma generować doskonały dźwięk i pozwalać na szybkie i bezproblemowe podłączenie do każdego telewizora.
Zobacz także: Samsung HW-H7500/H7501 - pierwszy zakrzywiony soundbar dla nowych telewizorów 4K »Klipsch R-20B może się pochwalić mocą szczytową 250 W. Soundbar posiada dwa dwudrożne komplety głośników. W belce znajdziemy cztery polipropylenowe głośniki niskośredniotonowe o średnicy membran 7,5 cm. Zostały one umieszczone po obu stronach tekstylnej kopułki wysokotonowej o średnicy 1,9 cm. Ta współpracuje z tubą Tractrix.
Klipsch R-20B
Klipsch R-20B Klipsch R-20B
Klipsch R-20B


Zobacz także: Sharp HTS-B60 - ciekawy soundbar z bezprzewodowym subwooferem »Aktywny subwoofer łączy się z belką bezprzewodowo więc możemy go bez problemu rozstawiać w mieszkaniu. Producent wyposażył go w niskotonowy głośnik z membraną o średnicy 25,4 cm. Obudowa została wykonana z płyt MDF i znalazł się w niej szczelinowy  bass-reflex. Oczywiście nie zapomniano o łączności Bluetooth dla współpracy z urządzeniami mobilnymi. Dzięki temu Klipsch R-20B może pełnić rolę bezprzewodowego głośnika. Nowy zestaw powinien powoli się pojawiać w polskich sklepach. Niestety nie znamy sugerowanej ceny.
Klipsch R-20B
Klipsch R-20B Klipsch R-20B
Klipsch R-20B
Klipsch R-20B
Klipsch R-20B
Klipsch R-20B
Klipsch R-20B

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Klipsch R-20B - nowy soundbar z bezprzewodowym subwooferem

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Klipsch R-20B - nowy soundbar z bezprzewodowym subwooferem