High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Klipsch Reference R-24F - eleganckie kolumny do małych i średnich pomieszczeń

Audio-Video

rss

Klipsch Reference R-24F - eleganckie kolumny do małych i średnich pomieszczeń

2015.04.10//  J. Kruczek
Klipsch Reference R-24F jest kolumną zaprojektowaną do nagłośnienia małych i średnich pomieszczeń. Producent zrobił co mógł, aby uwydatnić jej dźwięk właśnie w niewielkich przestrzeniach.
Zobacz także: Dynaudio Excite X14A - kolumny podstawkowe dla wymagających »W solidnej obudowie z MDF znalazło się miejsce dla dwóch przetworników niskośredniotonowych wyposażonych w membrany z polipropylenu. Membrana została wykonana z pomocą wtłaczanego pod ciśnieniem grafitu. Do tego dochodzi aluminiowa kopułka z technologią LTS i tubą Tractrix.
Klipsch Reference R-24F
Klipsch Reference R-24F Klipsch Reference R-24F
Klipsch Reference R-24F

Wylot tunelu bass-reflex znalazł się z przodu dzięki czemu można postawić kolumnę blisko ściany. Niska częstotliwość podziału zwrotnicy ma gwarantować bardzo dobre właściwości kierunkowe i minimalne zniekształcenia.
Zobacz także: Polk Audio wprowadza na rynek serię kolumn TSx »Klipsch Reference R-24F mogą się pochwalić mocą maksymalną 300 W oraz pracą w paśmie przenoszenia 45 Hz - 24 kHz. Ich skuteczność wynosi 95 dB, a impedancja 8 ohm. Kolumny zostały wycenione na naszym rynku na 1100 złotych.

Klipsch Reference R-24F
Klipsch Reference R-24F
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Klipsch Reference R-24F - eleganckie kolumny do małych i średnich pomieszczeń

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Klipsch Reference R-24F - eleganckie kolumny do małych i średnich pomieszczeń