High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Kodak zapowiada tablety fotograficzne współtworzone z Archosem

Telefony

rss

Kodak zapowiada tablety fotograficzne współtworzone z Archosem

2017.02.17//  J. Kruczek
Kodak próbował już swoich sił na rynku smartfonów, ale nie podbił serc użytkowników. Marka szukająca pomysłu na siebie trafiła na nowe drogi prowadzące w stronę tabletów internetowych.
Właśnie pojawiły się informacje, że Kodak planuje wejście na rynek tabletów. Firma jednak nie będzie samodzielnie produkować urządzeń. Zamiast tego wybrano zewnętrznego kooperanta. I tak produkcją tabletów marki Kodak zajmie się dobrze znany Archos.
Kodak
Kodak Kodak
Kodak


Zobacz także: Samsung Galaxy TabPro S2 LTE - wyciekła specyfikacja ciekawego tabletu »Wybór tego producenta wskazuje, że dostaniemy raczej urządzenia ze średniej i budżetowej klasy. Ich mocną stroną mają być możliwości fotograficzne. Nie zdradzono jeszcze szczegółów, ale pojawiły się informacje, że na pokładzie zagości między innymi matryca 8 Mpix. To nie robi wielkiego wrażenia, ale może strona oprogramowania nadrobi. Pierwsze tablety Kodaka i Archosa mają się pojawić na rynku europejskim latem tego roku.
Kodak
Kodak
Kodak

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Honor 10 - unboxing nowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Kodak zapowiada tablety fotograficzne współtworzone z Archosem

Facebook

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Kodak zapowiada tablety fotograficzne współtworzone z Archosem